EZ Grip Plastic Razor Blade Holder 5 Blades - dwustronne bezpieczne ostrze plastikowe - 1
  • EZ Grip Plastic Razor Blade Holder 5 Blades - dwustronne bezpieczne ostrze plastikowe - 1

EZ Grip Plastic Razor Blade Holder 5 Blades - dwustronne bezpieczne ostrze plastikowe

14,90 zł
Ilość
Obecnie brak na stanie

EZ Grip Plastic Razor Blade Holder & 5 Blades to zestaw składający się z 5 plastikowych dwustronnych ostrzy oraz przeznaczonego do nich uchwytu. Te plastikowe nożyki wykonują te same zadania, do których do tej pory używałeś metalowych żyletek. Z jedną istotną różnicą... są o wiele bardziej bezpieczne!

W przeciwieństwie do metalowych żyletek, produkt EZ Grip Plastic Razor Blade nie uszkodzi takich powierzchni jak lakier czy szkło podczas usuwania naklejek, ptasich odchodów, żywic z drzew i innych lepkich zabrudzeń. Gdy trzeba usunąć starą naklejkę z szyby pojazdu, wiekszość osób sięga po staromodne stalowe ostrze żyletki. Ale co, gdy trzeba usunąć naklejkę z powierzchni nieregularnych lub chromowanych? Ostrze ze stali maszynki jest zbyt ostre i zbyt ryzykowne.

EZ-Grip Plastic Razor Blades są wykonane z tworzywa sztucznego formowanego podczas wtryskiwania na gorąco, co zapewnia wytrzymałość i sztywność ostrzy. Plastik ten oferuje zwiększoną stabilność pionową i poziomą.

Ma niski współczynnik tarcia, jest odporny na wiele chemikaliów i rozpuszczalników. Dla lepszego poślizgu ostrza, szczególnie na elementach delikatnych, jak lakier samochodowy, należy stosować wraz z lubrykantem, bądź quick detailerem. Wraz z ostrzami w zestawie znajduje się plastikowy uchwyt, który zapewnia pewny stabilny chwyt ostrza i precyzję pracy.

Pamiętaj, EZ-Grip Plastic Razor Blades są dwustronne! 

Zestaw zawiera uchwyt oraz 5 plastikowych żyletek. Istnieje możliwość dokupienia więcej żyletek osobno.

Specyficzne kody

EAN13
9999900009774