Scangrip HEAD LITE A

107,58 zł
Ilość

SCANGRIP HEAD LITE A

SCANGRIP HEAD LITE A to profesjonalna czołówka zasilana bateriami alkalicznymi AAA. Szeroki kąt wiązki światła oświetla całe miejsce pracy.

 

Czołówka jest niezwykle prosta w obsłudze. Umieszczony w niej czujnik ruchu pozwala na łatwe i szybkie włączenie. Aby włączyć oświetlenie wystarczy tylko machnąć ręką przed latarką, ułatwia to obsługę latarki w rękawicach lub gdy mamy zajęte dłonie. System włącznika został tak opracowany aby ograniczyć do minimum możliwości przypadkowego włączania.

 

W porównaniu do poprzedniej generacji w nowej wersji jako źródło światła zastosowano technologię COB LED o wysokiej wydajności i zapewniającą bardzo dobre oświetlenie stanowiska pracy. Dodano również możliwość bezzstopniowej regulacji mocy oświetlenia od 10% do 100% umożliwiając ustawienie natężenia oświetlenia do bieżących potrzeb. Latarka czołowa  posiada bardzo wygodny, elastyczny pasek. Szybka regulacja jego długości pozwala dopasować go do obwodu głowy. Dzięki swojej niewielkiej wadze (100g) pozwala na komfortową pracę bez angażowania rąk.

 

Urządzenie jest wodoszczelne i pyłoodporne według standardów IP54. Idealnie sprawdza się przy wszystkich pracach związanych z lakierowaniem , polerowaniem, czyszczeniem lub przygotowaniem powierzchni. 

 

DANE TECHNICZNE

źródło światła

COB LED

moc światła max./min.  [lm]

150/15

natężenie światła max./min.  [lux]

250/25

temperatura barwowa  [K]

6000

współczynnik oddawania barw (CRI) [Ra]

>80

kąt wiązki światła [º]

120

rodzaj zasilania

3 x AAA 1,5V

czas  pracy  [h]

do 60

zakres temperatur otoczenia pracy  [ºC]

-10  +40

stopień ochrony

IP54

wytrzymałość mechaniczna urządzenia

IK07

odporność na upadek  [m]

1

wymiary  [mm]

70x35x40 

waga  [g]

100 

2 Przedmioty

Specyficzne kody

EAN13
5708997356708