Dodo Juice Supernatural 30ml - naturalny wosk twardy

122,90 zł
Ilość

Supernatural Wax nie zawiera żadnych barwników ani substancji zapachowych, aby uczynić go tak czystym - i skutecznym - jak to tylko możliwe. W połączeniu ze zwiększoną ilością karnauby klasy T1 zawartej w delikatnym rozpuszczalniku oznacza to, że ten wielokrotnie nagradzany wosk ma niesamowitą czystość optyczną. Łagodny rozpuszczalnik sprawia, że ​​jest on szczególnie odpowiedni do starych lakierów na klasycznych samochodach lub innych wrażliwych lakierach. Czy zatem może to być najlepszy na świecie „wosk pokazowy”?

Trwałość na poziomie 2-4 miesięcy.

Po premierze Supernatural został ciepło przyjęty przez społeczność detailingową i zdobył szereg branżowych nagród. Podczas gdy woski hybrydowe i uszczelniacze często kradną dziś światło reflektorów, woski zasadniczo naturalne mają doskonałe wykończenie i często jedyną bezpieczną opcję nakładania na klasyczny lakier lub folię PPF (chroniącą lakier).

* Detailing World Protection Product of the Year 2010 *
* Fahrzeugpflegeforum.de Carwax do 150 EUR Produkt Roku 2011 *

Nasza rada:

Połóż na zabezpieczanym elemencie cienką warstwę wosku, odczekaj kilka minut i dotrzyj puszystą mikrofibrą. Efekt będzie znacznie lepszy jeśli położymy na lakier minimum dwie warstwy.

Pojemność: 30 ml

21 Przedmioty

Specyficzne kody

EAN13
9999900011883