Foen Adventure Small - perfumy samochodowe

39,89 zł
Ilość

Foen Adventure – poczuj powiew przygody, eksploruj nowe miejsca i patrz z ciekawością w nieznane. Perfumy do wnętrz Adventure dedykujemy odkrywcom, którzy pragną poznać harmonijne połączenie składników, wśród których prym wiodą paczula, jaśmin i owoce tropikalne. Kojąca tonacja aromatów mobilizuje, napawa chęcią zdobywania świata i dodaje siły do działania!

Nuta bazowa: paczula

Paczula to niezwykła, tropikalna roślina, której drzewny, ziemisty zapach ma odświeżające i pobudzające działanie. Jej nieco korzenny aromat przywodzi na myśl egzotyczne, orientalne wyprawy, a także niczym nieskrępowaną wolność i radość z życia. Dla jeszcze lepszego efektu aromat paczuli zestawiliśmy z drzewem cedrowym i ciepłą, kojącą ambrą.

Nuta serca: jaśmin

Słodki, intensywny jaśmin doskonale pobudza zmysły i poprawia nastrój. Nie tylko sprzyja on porywom serca, ale wręcz uznawany jest także za afrodyzjak. Aby nieco zrównoważyć jego odurzający aromat, połączyliśmy go z innymi białymi kwiatami: konwalią i magnolią.

Nuta głowy: owoce tropikalne

Owocowe nuty, które jako pierwsze można wyczuć w perfumach Adventure, to zapowiedź przygody i wyjątkowych wrażeń. Łącząc słodycz ananasa i wielowymiarowość jabłka z orzeźwiającym aromatem mandarynki i cytryny udało nam się uzyskać efekt niezwykłej świeżości, który wprowadzi Cię w doskonały nastrój.

Perfumy Adventure stworzone zostały z myślą o wnętrzach pojazdów, ale z powodzeniem odświeżą także pomieszczenia w domu i biurze. W każdym z tych miejsc wpłyną one pozytywnie na komfort i samopoczucie użytkowników, kreując w nich miłą, a jednocześnie energetyczną atmosferę.

Stosowanie: Aby utrzymać świeży zapach, zalecamy 7 psiknięć dziennie w kierunku odświeżanej powierzchni.

Rozmiar: Small

20 Przedmioty

Specyficzne kody

EAN13
5907811375127