Foen Aqua Large - perfumy samochodowe

59,39 zł
Ilość

Foen Aqua – soczystość zielonych akordów, połączona z lekkością cytrusów i świeżością wody – tak w najprostszych słowach można scharakteryzować perfumy do wnętrz Aqua. Dzięki nim wykreujesz w przestrzeni wyjątkową aurę, łączącą orzeźwienie ze słodyczą i łagodnością. Za sprawą optymalnie dobranych nut zapachowych – wody termalnej, owoców cytrusowych i mięty – Foen Aqua dodaje energii, odpręża całe ciało i pozwala odpłynąć myślami do odległej krainy marzeń.

Nuta bazowa: woda termalna

Podstawę perfum Aqua stanowi woda termalna, która zapewnia całej kompozycji niezwykłą, ozonowo-wodną świeżość. Dodatek drzewnych akordów dopełnia całość i dodaje jej głębi, dzięki czemu zapach zachwyca lekkością, gwarantuje maksymalne orzeźwienie i dużą dawkę czystej energii.

Nuta serca: owoce cytrusowe

Siła owoców cytrusowych kryje się w ich wielowymiarowości, w tym idealnym balansie między słodyczą i orzeźwieniem. W perfumach Aqua zestawiliśmy ze sobą aromaty brzoskwini, melona, cytryny i pomarańczy z nieco mniej egzotycznym jabłkiem i czarną porzeczką, uzyskując spójny i pobudzający zmysły aromat.

Nuta głowy: mięta

Delikatne tony mięty to aromaty, które znakomicie przełamują całą kompozycję. Idealnie współgrają z owocową tonacją, nieco hamując jej słodycz. Perfumy uzupełnione o nutę ostrości znakomicie kontrastują ze słodkim cytrusem, tworząc zapach lekki i pobudzający, żywy i dynamiczny.

Foen Aqua to perfumy do wnętrz, które świetnie sprawdzą się do samochodów, mieszkań czy hoteli. Świeży cytrusowy zapach jest odbierany jako odświeżający, energetyczny i uniwersalny, dlatego pasuje do każdej przestrzeni. Odżywcza nuta zapachowa pozytywnie wpływa na samopoczucie i postrzeganie wnętrz, a samo nastawienie zmienia się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Stosowanie: Aby utrzymać świeży zapach, zalecamy 7 psiknięć dziennie w kierunku odświeżanej powierzchni.

Rozmiar : Large

12 Przedmioty

Specyficzne kody

EAN13
5907811375288