Foen New Car Leather Small - perfumy samochodowe

39,89 zł
Ilość

Foen New Car Leather – cóż może kojarzyć się z męskim charakterem bardziej niż zapach skóry w otoczeniu drzewnych, balsamicznych nut zapachowych? Stonowany, lecz lekko aksamitny akcent znakomicie wpasuje się w aranżację pomieszczeń i wnętrz samochodów. Zapach skóry wypełnia przestrzeń, działa kojąco i stymuluje zmysły. Dodatkowo pachnie szykownie i nie pozwala przejść obok siebie obojętnie.

Nuta bazowa: skóra

Akordy skórzane należą do nut suchych, które mogą kojarzyć się z zapachem skóry, dymu, drewna, tytoniu czy kwiatów. Są charakterystyczne i bez trudu można je zidentyfikować – należą do gamy zapachów ekstrawaganckich, intensywnych i męskich. Zapach skóry wzbogaciliśmy tutaj aromatem piżma, ambry i wanilii, uzyskując bardzo zmysłowe połączenie.

Nuta serca: drewno cedrowe

Drzewne aromaty nawiązują do potęgi przyrody. Daj się porwać balsamicznym akordom, które zapewniają bogate doznania sensualne. Sprawdź, jak działają na zmysły za sprawą nuty ciepłej, głębokiej i trwałej, która przenosi myśli w krainę naturalnego relaksu.

Nuta głowy: cyprys

Zapach cyprysowy kojarzy się ze świeżością lasu i balsamicznym ciepłem drewna. W połączeniu z truskawkami i konwaliami tworzy on prawdziwą ucztę dla zmysłów, działa kojąco i wprawia w bardzo pozytywny nastrój.

Zapach New Car Leather marki Foen to produkt typu Scent Finisher, który dopełnia pielęgnacji wnętrz, dzięki miłej tonacji eterycznej. Starannie dobrana receptura sprawia, że zapach jest trwały, wolno wietrzeje, a jego stosowanie sprzyja odpoczynkowi. Sprawdzi się w pomieszczeniach każdej wielkości. Użyj go w swoim samochodzie, w pomieszczeniach, czy hotelu lub eleganckiej restauracji.

Stosowanie: Aby utrzymać świeży zapach, zalecamy 7 psiknięć dziennie w kierunku odświeżanej powierzchni.

16 Przedmioty

Specyficzne kody

EAN13
5907811375479