Podaj e-mail, żeby przejść do zakupu i płatności.

Po zakupie otrzymasz cachback czyli zwrot części pieniędzy!

Dane kupującego

Autoryzacja

Ustaw hasło.

Użyj tego hasła oraz swojego adresu e-mail do zalogowania się do aplikacji CashBene w celu wypłaty cashback'u. Więcej informacji otrzymasz mailowo po dokonaniu zakupu.

Jesteś już naszym Użytkownikiem! Podaj hasło.

Twój adres

Dostawa

Płatność

Twoje adresy

Podsumowanie

Przesyłka:

Wartość rabatu:

Razem do zapłaty:

Cashback, który otrzymasz:

Klikając poniższy przycisk akceptuję RegulaminPolitykę prywatności sklepu.

Dodawanie nowego adresu

Dodawanie nowej karty

Wyszukaj paczkomat

status sukces

Sukces

Sprawdź swój email. Zachęcamy również do pobrania aplikacji Cashbene w celu wypłaty swojego cashbacku!

Ponawianie płatności

Podsumowanie

Przesyłka:

Wartość rabatu:

Razem do zapłaty:

Cashback, który otrzymasz:

status niepowodzenie

Płatność się nie powiodła

Spróbuj ponownie lub użyj innej metody płatności.

Foen No Smoking Large - perfumy samochodowe

59,39 zł
Brutto
Ilość

Foen No Smoking – marzysz o neutralizacji zapachu papierosów w samochodzie lub domu? Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Foen No Smoking to sposób na zastąpienie woni papierosowego dymu przyjemnym, kojącym nerwy akordem roślinnym. Jeśli jesteś osobą niepalącą i pragniesz odświeżenia, neutralizacja zapachu papierosów w samochodzie okaże się zbawienna. Bazą są tutaj egzotyczne składniki: paczula, cedr, tytoń, mech i piżmo, które w połączeniu z geranium, lawendą i wyprawioną skórą tworzą fantastyczną, odświeżającą kompozycję.

Nuta bazowa: tytoń

Zapach tytoniu, wbrew pierwszym skojarzeniom, nie ma w sobie nic duszącego i nieprzyjemnego. Dominują w nim akordy mchu i drewna, przełamane subtelną słodyczą karmelu i lekko owocowymi nutami. To zapach, który koi nerwy i otula przyjemnym ciepłem. Szczególnie w połączeniu z paczulą, piżmem i mchem.

Nuta serca: rozmaryn

Korzenny, bardzo aromatyczny zapach rozmarynu, mięty, lawendy i geranium przywodzi na myśl ciepłe rejony Morza Śródziemnego. Dzięki nim cała kompozycja jest niezwykle energetyczna, a do tego pozytywnie wpływa na koncentrację i pomaga oczyścić umysł z wszelkich trosk.

Nuta głowy: bergamotka

Niepozorny, mało znany owoc, jakim jest bergamotka, dodaje naszym perfumom lekkości i pozytywnej energii. Efekt ten potęguje cytryna, która świetnie harmonizuje z bergamotką i wprowadza do kompozycji jeszcze więcej świeżości, orzeźwienia i radości.

Wypełnienie przestrzeni przyjemną aurą, jak i ukrycie zapachu papierosów, wymaga sięgnięcia po profesjonalne środki. Orzeźwiająca bryza skutecznie zastępuje przykrą woń dymu, a sam aromat długo utrzymuje się w powietrzu, wolno wietrzeje i nie pozwala o sobie zapomnieć. Poznaj odpowiedz na pytanie, jak ukryć zapach papierosów raz na zawsze!

Stosowanie: Aby utrzymać świeży zapach, zalecamy 7 psiknięć dziennie w kierunku odświeżanej powierzchni.

Rozmiar: Large

19 Przedmioty

Specyficzne kody

EAN13
5907811375370