Foen No Smoking Small - perfumy samochodowe

39,89 zł
Ilość

Foen No Smoking – marzysz o neutralizacji zapachu papierosów w samochodzie lub domu? Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Foen No Smoking to sposób na zastąpienie woni papierosowego dymu przyjemnym, kojącym nerwy akordem roślinnym. Jeśli jesteś osobą niepalącą i pragniesz odświeżenia, neutralizacja zapachu papierosów w samochodzie okaże się zbawienna. Bazą są tutaj egzotyczne składniki: paczula, cedr, tytoń, mech i piżmo, które w połączeniu z geranium, lawendą i wyprawioną skórą tworzą fantastyczną, odświeżającą kompozycję.

Nuta bazowa: tytoń

Zapach tytoniu, wbrew pierwszym skojarzeniom, nie ma w sobie nic duszącego i nieprzyjemnego. Dominują w nim akordy mchu i drewna, przełamane subtelną słodyczą karmelu i lekko owocowymi nutami. To zapach, który koi nerwy i otula przyjemnym ciepłem. Szczególnie w połączeniu z paczulą, piżmem i mchem.

Nuta serca: rozmaryn

Korzenny, bardzo aromatyczny zapach rozmarynu, mięty, lawendy i geranium przywodzi na myśl ciepłe rejony Morza Śródziemnego. Dzięki nim cała kompozycja jest niezwykle energetyczna, a do tego pozytywnie wpływa na koncentrację i pomaga oczyścić umysł z wszelkich trosk.

Nuta głowy: bergamotka

Niepozorny, mało znany owoc, jakim jest bergamotka, dodaje naszym perfumom lekkości i pozytywnej energii. Efekt ten potęguje cytryna, która świetnie harmonizuje z bergamotką i wprowadza do kompozycji jeszcze więcej świeżości, orzeźwienia i radości.

Wypełnienie przestrzeni przyjemną aurą, jak i ukrycie zapachu papierosów, wymaga sięgnięcia po profesjonalne środki. Orzeźwiająca bryza skutecznie zastępuje przykrą woń dymu, a sam aromat długo utrzymuje się w powietrzu, wolno wietrzeje i nie pozwala o sobie zapomnieć. Poznaj odpowiedz na pytanie, jak ukryć zapach papierosów raz na zawsze!

Stosowanie: Aby utrzymać świeży zapach, zalecamy 7 psiknięć dziennie w kierunku odświeżanej powierzchni.

Rozmiar: Small

28 Przedmioty

Specyficzne kody

EAN13
5907811375202