Foen Sandal Wood Large - perfumy samochodowe

59,39 zł
Ilość

Foen Sandal Wood – odkryj tropikalne drzewo sandałowe, które rośnie w nizinnych regionach Australii, Azji Południowo-wschodniej oraz na wyspach Oceanu Spokojnego. Zabierz swoje zmysły w podróż śladami orientalnych tonacji zapachowych. Zapach drzewa sandałowego to elegancja i niebanalny charakter, który pozwoli Ci się wyróżnić. Olejek eteryczny powstał z unikalnej receptury roślinnej, dzięki czemu wolno wietrzeje i skutecznie odświeża powietrze.

Nuta bazowa: drzewo sandałowe

Zapach drzewa sandałowego jest używany w aromaterapii z uwagi na swoje niebanalne właściwości. Nie tylko wycisza, ale także stymuluje cały organizm. Poprawia sen i zmniejsza szkodliwy stres. Jego tonacja należy do ziemistych, stonowanych, eleganckich i porywających.

Nuta serca: drzewo cedrowe

Drewno cedrowe kreuje w pomieszczeniu atmosferę relaksu za sprawą akcentu drzewnego, który ma charakter balsamiczny. Jego aromat jest ciepły, głęboki i bardzo sensualny, dzięki czemu sprzyja odpoczynkowi, pomaga oczyścić myśli i zapomnieć o codziennych troskach czy problemach.

Nuta głowy: sosna

Sosna charakteryzuje się świeżym, nieco surowym zapachem, który działa odświeżająco i jednocześnie relaksująco. W połączeniu z aromatem cieplejszego w odbiorze drewna cyprysowego pozytywnie wpływa na nastrój i poprawia samopoczucie przebywających we wnętrzu osób.

Foen Sandal Wood to świetna propozycja dla osób szukających elegancji. Poczuj zapach drzewa sandałowego, który nadaje wnętrzom wyjątkowej aury. Użyj go w samochodzie, domu lub mieszkaniu, a wyczarujesz przyjemną, sprzyjającą odpoczynkowi i relaksowi atmosferę.

Stosowanie: Aby utrzymać świeży zapach, zalecamy 7 psiknięć dziennie w kierunku odświeżanej powierzchni.

Rozmiar : Large

23 Przedmioty

Specyficzne kody

EAN13
5907811375462