Tac System Moon Light 250ml -powłoka ochronna z SiO2 - 1
 • Tac System Moon Light 250ml -powłoka ochronna z SiO2 - 1

Tac System Moon Light 250ml -powłoka ochronna z SiO2

359,00 zł
Ilość
Obecnie brak na stanie

TAC System Moon Light – jeden z najbardziej hydrofobowych produktów. Moon Light powłoka na bazie olei, która zawiera 25% SiO2. Moon Light działa do 9 miesięcy, jednocześnie znacznie poprawiając połysk, hydrofobowość i ochronę przed promieniowaniem UV.

Główną funkcją Moon Light jest pielęgnacja i konserwacja. Produkt działa samodzielnie na gołym lakierze jak i na lakierze z powłoką. Można nakładać na dowolną inną powłokę kwarcową / ceramiczną TAC System, która wydłuża jej żywotność. Można go nakładać na wiele powierzchni, w tym farby, wykończenia, chrom, koła, a nawet szkło!

Produkt jest bardzo prosty w użyciu:

Najlepiej mieć przygotowane 2-3 mikrofibry

 • 2-3 “strzały” na mikrofibrę i rozprowadzenie po elemencie
 • przepolerowanie drugą fibrą
 • przy ewentualnych niedociągnięciach wspomóc się trzecią fibrą
 • Polerowanie jest bezproblemowe, produkt jest na bazie oleju więc na początku polerowania mamy wrażenie, że powierzchni jest tłusta, ale po kilku ruchach wszystko odparowuje.
 • UWAGA:

  W celu uzyskania maksymalnej trwałości produktu, w związku z dużą zawartością SiO2, należy zachować czas utwardzania i po aplikacji auto nie powinno być narażone na wilgoć przez 4-6 godzin.

  Po użyciu należy “przedmuchać” atomizer samym powietrzem przewracając butelkę do góry dnem, w przeciwnym razie przy drugiej aplikacji atomizer może być nie sprawny.

  Specyficzne kody

  EAN13
  9999900011128