Wolfgang Paintwork Polish Enhancer 473ml -cleaner do lakieru

97,75 zł
Ilość

Wolfgang Paintwork Polish Enhancer – to ostatnia szansa na stworzenie niezapomnianego połysku przed aplikacją wosku. Wolfgang Paintwork Polish Enhancer usuwa stare woski i sealanty, delikatną oksydację i zabrudzenia lakieru, podkreśla kolor i blask. Nałożony na tak przygotowaną powierzchnię wosk lub sealant gładko przylega do lakieru, nadając nieskazitelny wygląd. Łagodna formuła na bazie wody przedłuża trwałość sealantów i wosków.

Sposób użycia:

  • Aplikacja ręczna – nałóż niewielką ilość produktu na czysty aplikator. Kropla wielkości ziarna grochu wystarcza na pokrycie ok.1/4 maski samochodowej. Rozprowadź równomiernie na powierzchni lakieru. Pozostaw do wyschnięcia, w momencie pojawienia się mlecznej powłoki wypoleruj powierzchnię mikrofibrą.

  • Aplikacja maszynowa – niewielką ilość produktu rozprowadź używając polerki orbitalnej i miękkiego pada polerskiego. Pracuj partiami, z maksymalną prędkością 4.5. Kiedy produkt zacznie zasychać przerwij polerowanie i wytrzyj powierzchnię mikrofibrą.

  • Nałóż Wolfgang Deep Gloss Paint Sealant 3.0, który idealnie współgra z cleanerem dla maksymalnej i długotrwałej ochrony lakieru.

  • 1 Przedmiot

    Specyficzne kody

    EAN13
    9999900009903