Kecav H2O+ Aqua Gel 200ml - woda w żelu do usuwania ptasich odchodów

23,90 zł
Ilość
Obecnie brak na stanie

Kecav H2O+ Aqua Gel – to czysta woda, ale w postaci żelu. Dzięki swojej żelowej konsystencji nie rozlewa się, lecz utrzymuje na powierzchni w miejscu, gdzie została zaaplikowana. Żel utrzymuje się również na powierzchniach pionowych i nawet na odwróconych do góry nogami, czyli np. zaaplikowana na suficie, nie będzie kapać, lecz pozostanie tam, aż do wyparowania.

Jakie jest przeznaczenie H2O+? Głównym, choć nie jedynym, celem powstania żelu, jest pomoc przy usuwaniu "ptasich prezentów" pojawiających się na naszych wypieszczonych do granic możliwości  karoseriach samochodowych. Pozostawienie na lakierze ptasich odchodów, często skutkuje nieodwracalnymi szkodami w postaci wżerów, plam itp. Zmywanie tych "prezentów" wodą, lub innymi środkami w płynie, wiąże się zwykle z rozlewaniem środka na dużej części powierzchni, mimo że my potrzebujemy namoczyć i wyczyścić jedynie mały, ubrudzony jej fragment. I tu z pomocą przychodzi żel H2O+, który można zaaplikować punktowo, jedynie na brudne miejsce.

Sposób użycia:

H2O+ zaaplikuj punktowo, jedynie na brudne miejsce. Tak nałożony żel, można pozostawić na dłużej, aż do odmoczenia / odspojenia brudu, a następnie wystarczy wszystko usunąć miękką mikrofibrą. Przechowywać w temperaturze powyżej 0°C.

Pojemność: 200 ml

 

Specyficzne kody

EAN13
9999900003062