Tac System Water Spot Zero 500ml -produkt do usuwania plam z wody - 1
 • Tac System Water Spot Zero 500ml -produkt do usuwania plam z wody - 1

Tac System Water Spot Zero 500ml -produkt do usuwania plam z wody

61,00 zł
Ilość
Obecnie brak na stanie

TAC System Water Spot Zero – to prawdopodobnie najskuteczniejszy i najłatwiejszy w użyciu produkt do usuwania plam z wody, uporczywego brudu. Dzięki zaawansowanej formule Water Spot Zero może być stosowany na wszystkich powierzchniach, które zostały uszkodzone przez kwaśne deszcze, plamy wodne i znaki wodne.

Zalety produktu:

Water Spot Zero usuwa plamy wodne spowodowane przez osady mineralne lub kwaśne deszcze dzięki prostej aplikacji. Ma świeży zapach winogron. Water Spot Zero usuwa plamy osadzone na szkle i poprawia widoczność!

Ostrzeżenia:

Nie stosować na dachy z tkaniny. Nie pozostawiaj na powierzchni dłużej niż 7 minut. Nie dopuścić do wyschnięcia Water Spot Zero na powierzchni. Unikaj używania w bezpośrednim świetle słonecznym. Stosuj WYŁĄCZNIE na zewnętrznych chłodnych powierzchniach. W przypadku kontaktu ze skórą dobrze spłukać wodą. Zawsze używaj maski i rękawic podczas użytkowania. W przypadku kontaktu z oczami natychmiast przepłukać i zasięgnąć porady lekarza.

Sposób użycia:

 • Usuwanie świeżych / delikatnych plam: jeden “strzał” na mikrofibrę, rozprowadzenie na powierzchni i wypolerowanie.
 • Usuwanie bardziej uciążliwych: “strzał” na element, rozprowadzenie po powierzchni i delikatne wypracowanie produktu, przy szkle zalecany jest aplikator filcowy. Wypolerowanie, ew. ponowne umycie powierzchni szamponem.
 • Najbardziej agresywna metoda: aplikujemy “na bogato” na panel i na mikrofibrę, dodatkowo zwilżamy mikrofibrę wodą, rozprowadzamy po panelu wilgotną mikrofibrą jakbyśmy ponownie myli panel, pozostawiamy na kilka chwil (nie dopuszczając do wyschnięcia) powtarzając rozprowadzanie po panelu, po kilku minutach ponownie myjemy panel szamponem.
 • UWAGA: Produkt ma mocne właściwości czyszczące i przy opcji 2 i 3 nawet na powłokach kwarcowo-ceramicznych tracimy całkowicie efekt hydrofobowy.

   

  Specyficzne kody

  EAN13
  9999900011111