Podaj e-mail, żeby przejść do zakupu i płatności.

Po zakupie otrzymasz cachback czyli zwrot części pieniędzy!

Dane kupującego

Autoryzacja

Ustaw hasło.

Użyj tego hasła oraz swojego adresu e-mail do zalogowania się do aplikacji CashBene w celu wypłaty cashback'u. Więcej informacji otrzymasz mailowo po dokonaniu zakupu.

Jesteś już naszym Użytkownikiem! Podaj hasło.

Twój adres

Dostawa

Płatność

Twoje adresy

Podsumowanie

Przesyłka:

Wartość rabatu:

Razem do zapłaty:

Cashback, który otrzymasz:

Klikając poniższy przycisk akceptuję RegulaminPolitykę prywatności sklepu.

Dodawanie nowego adresu

Dodawanie nowej karty

Wyszukaj paczkomat

status sukces

Sukces

Sprawdź swój email. Zachęcamy również do pobrania aplikacji Cashbene w celu wypłaty swojego cashbacku!

Ponawianie płatności

Podsumowanie

Przesyłka:

Wartość rabatu:

Razem do zapłaty:

Cashback, który otrzymasz:

status niepowodzenie

Płatność się nie powiodła

Spróbuj ponownie lub użyj innej metody płatności.

Waxaddict Quartz 200ml - wosk z dodatkiem SiO2

470,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Waxaddict Quartz – dzięki zastosowaniu najnowszych technologii w dziedzinie ochrony powierzchni lakierowanych powstał produkt, który łączy w sobie najwyższej jakości woski twarde i miękkie z technologią Crystal Quartz, zawierającą składnik powłok kwarcowych / ceramicznych SiO2!

Quartz to innowacja i nowa definicja jakości! Do tej pory produkty zawierające SiO2 miały płynną postać, Waxaddict jako jeden z pierwszych producentów na świecie wprowadza na rynek produkt w postaci wosku twardego. Wosk po użyciu zachwyca efektem i daje poczucie luksusu! Rewelacyjny połysk, refleksy, głębia koloru, właściwości hydrofobowe, ochrona lakieru! 

Aplikacja:

Przygotuj powierzchnię pod aplikację wosku, usuwając pozostałości resztek silikonów i wosków z lakieru, używając IPA lub zmywacz silikonowy. Lakier powinien być chłodny a aplikacja odbywać się w zacienionym miejscu.

Wosk powinno aplikować się równomiernie, kolistymi ruchami, a następnie prostoliniowo, góra dół, lewo-prawo dla maksymalnego wiązania, używając aplikatora piankowego bardzo dobrej jakości z lekkim dociskiem aż do wypracowania / zanikania produktu na lakierze.

Utwardzanie zależy od temperatury oraz innych zewnętrznych czynników. Wosk jest gotowy do starcia (w zależności od temperatury otoczenia) jeśli zauważysz, że olejki odparowały (test palca) w czasie ok. 4-5 minut.

Do usunięcia warto zaopatrzyć się w 2 miękkie mikrofibry z krótszym włosiem, ściągając pozostałości zgodnie z kierunkiem aplikacji np. lewo-prawo. Do końcowego dotarcia warto użyć dobrej jakości mikrofibrę z dłuższym włosiem. Wosk rozprowadza się wyjątkowo łatwo i przyjemnie. Należy unikać nadmiernych ilości.  

  • Opakowany w czarnym luksusowym słoju.
  • Kolor: jasny
  • Zapach: owocowy

Pojemność: 200 ml

Specyficzne kody

EAN13
9999900015324