Waxaddict Vitreo 200ml - wosk naturalny

366,00 zł
Ilość

Waxaddict Vitreo – formuła wosku jest niezwykle precyzyjnie wyważona. Wykonany ręcznie z najwyższej jakości składników, wosku carnauba, motanowego oraz naturalnych olejków tak, aby zapewnić nawet najbardziej wymagającym klientom maksymalną przyjemność z jego użytkowania. Vitreo to absolutnie naturalny, niezwykłej jakości, bardzo łatwy w aplikacji wosk, pozostawiający ultra eleganckie wykończenie powierzchni lakieru.

Stopień połysku po aplikacji będzie mocnym wyzwaniem dla innych najbardziej ekskluzywnych światowych marek. Refleksy, ostrość, znaczące podbicie koloru, wyjątkowa gładkość powierzchni, nieziemski zapach oraz wyjątkowa powłoka hydrofobowa, jaką tworzy na powierzchni lakieru to tylko niektóre z jego atutów.

Idealny dla ciemnych, ale również dla jasnych kolorów. Trwałość 3-4 miesiące. Dla podbicia efektu produkt można warstwować.

Aplikacja:

Aplikuj wosk, używając dobrej jakości aplikatora piankowego i bardzo lekkiego docisku. Wosk bardzo łatwo się rozprowadza, więc używaj go szczególnie oszczędnie, aby uniknąć nadmiernego zużycia. Czasy utwardzania w zależności od temperatur różnią się od 6 minut w upalny do ponad 16 minut na chłodny dzień. Gotowość wosku do starcia należy sprawdzić, przeciągając palcem po powierzchni powstałej mgiełki. Jeśli powłoka jest miękka i mokra należy dać jej jeszcze wchłonąć, jeśli jest sucha, wystarczy precyzyjnie dotrzeć dobrej jakości mikrofibrą.

Opakowany w luksusowym czarnym szklanym słoju z autografem twórcy.

  • Kolor: naturalny / jasny
  • Zapach: słodki owocowy
  • Zawartość carnauby: wysoka, klasa T1.

Pojemność: 200 ml

2 Przedmioty

Specyficzne kody

EAN13
9999900015348