Colourlock Zestaw Do Eko-skóry

117,00 zł
Ilość

ZESTAW DO CZYSZCZENIA I PIELĘGNACJI EKOSKÓR - czyści i chroni ekoskóry, bycast i powierzchnie syntetyczne.

Zestaw COLOURLOCK zawiera wszystko, czego potrzebujesz do czyszczenia i pielęgnacji ekoskór i plastikowych powierzchni. Silnie zabrudzone powierzchnie ponownie stają się czyste. Użyj miękkiej szczotki zawartej w zestawie do czyszczenia powierzchni.

Protector uszczelnia powierzchnię bez nadawania połysku, zmniejszając ryzyko przyciągnięcia świeżego brudu i wybielenia oraz chroni przed kruchością.

Zawartość:

 • środek do czyszczenia ekoskór 200 ml
 • Protector do ekoskór 150 ml
 • gąbka
 • szczoteczka
 • miękka szmatka
 •  

  Środek do czyszczenia ekoskór i plastiku

  Colourlock środek czyszczący do ekoskór czyści bez problemu zabrudzenia ze skór eko i materiałów plastikowych.

  Środek należy nakładać za pomocą szczotki i czyścić powierzchnię od szwu do szwu. W razie potrzeby proces należy powtórzyć. Wilgotną ściereczką należy zebrać brud i resztki środka czyszczącego. Po zabiegu materiał zakonserwować środkiem PU Protector.

   

  Colourlock Protector

  Jest środkiem konserwującym do powlekanych poliuretanem dwoin i ekoskóry. (skór PU, bycastu i skór o wyglądzie tzw. Pull-Up-Optik). Zabrudzenia zostaną odtłuszczone, powierzchnia pozostanie gładka i nabierze swojego naturalnego połysku. Jego działanie ochronne zapobiega powstawaniu złogów tłuszczu, kruchości i oznak zużycia.

  Zastosowanie: Delikatnie zwilżyć niestrzępiącą się, miękką szmatkę za pomocą COLORLOCK Protector i wytrzeć wilgotną skórę. W razie potrzeby zabieg powtórzyć. Konserwacje powinno się przeprowadzać co 3-6 miesięcy.

   

   

  1 Przedmiot

  Specyficzne kody

  EAN13
  4055688173948