AIO

Aktywne filtry

Kosmetyki samochodowe AIO to propozycja dla osób, które pragną zabezpieczyć warstwę lakieru i którym zależy na błyskawicznym efekcie „regeneracji”. Pozwalają one pozbyć się np. niewielkich zadrapań, utleniania farby czy też zmatowień. Jeśli należy Ci na wspaniałej prezencji Twojej karoserii, zdecydowanie warto je wypróbować. Sprawiają one, że samochód znacznie lepiej wygląda, a przy okazji zyskuje elegancki połysk.

Kosmetyki AIO – czym są?

Lakiery samochodowe są wyeksponowane na działanie wielu rozmaitych czynników, które mogą niekorzystnie wpłynąć na ich wygląd – mamy tu na myśli głównie zanieczyszczenia oraz promieniowanie UV. Z pomocą przychodzą nam wspomniane już produkty, które łączą w sobie funkcje kilku kosmetyków samochodowych: politury, pasty polerskiej oraz sealantu. Politura wypełnia istniejące niedoskonałości i wszelkie ubytki lakieru. Sealant zabezpiecza natomiast jego powierzchnię. Pasta polerska pozbywa się z kolei małych zarysowań, swirli oraz utlenionej warstwy lakieru samochodowego.

Kosmetyki AIO – w jakich formach występują?

Kosmetyki AIO występują w różnych formach: płynów, past, sprayów czy mleczek. Dzięki nim nie musisz kupować kilku preparatów osobno, aby uzyskać satysfakcjonujące Cię rezultaty. Co więcej, dostępne są one w różnych wariantach cenowych. Dodajmy, że podukty AIO są bardzo wszechstronne i doskonale sprawdzają się w wielu typach pojazdów.

Sposoby aplikacji kosmetyków samochodowych AIO

Kosmetyki AIO można aplikować maszynowo, przy pomocy specjalnego urządzenia polerującego, lub ręcznie. Jeśli zdecydujesz się na tę pierwszą opcję, na pad maszyny polerskiej należy zaaplikować kosmetyk AIO, a następnie nanieść całość na samochód. Na początku najlepiej zastosować niskie obroty, a następnie sukcesywnie zwiększać moc. Trzeba pamiętać, że nie można go nakładać na reflektory oraz plastiki. Jeśli chodzi o metodę ręczną, w pierwszej kolejności należy nałożyć produkt na powierzchnię lakieru na aucie. Aby efekty były możliwie jak najlepsze, na koniec najlepiej całość wypolerować ręcznie. Przejrzyj naszą ofertę kosmetyków AIO i wybierz te idealne dla swojego samochodu!