Deironizacja

Aktywne filtry

Deironizacja felg i lakieru – na czym to polega?

Usuwanie zanieczyszczeń metalicznych z konserwowanej powierzchni jeszcze nigdy nie było tak proste! W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości produkty do deironizacji felg i lakieru, dzięki którym Twój samochód będzie wyglądał jak nowy. Deironizacja jest jednym z elementów mycia samochodu w procesie auto detailingu. Zabieg wykonuje się przed woskowaniem lub korektą lakieru, aby usunąć zanieczyszczenia mechaniczne, w tym między innymi: pył z klocków hamulcowych, lotną rdzę oraz osady przemysłowe.

Deironizer do felg – nadaj obręczom drugie życie

Felgi bardzo szybko brudzą się podczas codziennej eksploatacji. Niektóre zanieczyszczenia głęboko wnikają w ich strukturę. W takim wypadku samo mycie wodą z dodatkiem środka czyszczącego może być niewystarczające. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie zastosowanie dobrego deironizera do felg. Wysokiej jakości preparaty wywołują szybką reakcję chemiczną, a jednocześnie nie uszkadzają powierzchni materiału. Środek zmienia kolor na czerwony w wyniku kontaktu z brudem, co daje efekt tzw. krwawiącej felgi. Po upływie określonego przez producenta czasu całość należy dokładnie spłukać wodą pod ciśnieniem.

Deironizer do lakieru – skutecznie usuwa głębokie zabrudzenia

Zastosowanie deironizera do lakieru jest bardzo proste i intuicyjne. Jest on łatwy w użyciu i gotowy do nałożenia bez rozcieńczania. Usunięcie zanieczyszczeń mechanicznych powoduje, że powierzchnia lakieru staje się idealnie gładka, a to gwarantuje nieskazitelny blask i połysk. Po nałożeniu deronizera do lakieru również występuje efekt krwawienia. Produktu nie powinno się stosować na pełnym słońcu, należy go spłukać, zanim całkiem wyschnie. Dzięki profesjonalnym środkom z naszego sklepu Twój samochód będzie lśnił jak nigdy dotąd!

Deironizacja felg i lakieru – wygoda i bezpieczeństwo

Stosowanie deironizerów jest całkowicie bezpieczne. W naszym sklepie wygodnie zamówisz produkty 2w1, które możesz stosować do felg i lakieru. Ten prosty zabieg sprawi, że Twój samochód będzie doskonale prezentował się przez lata.