Wiadra i Separatory

Aktywne filtry

Wiadra do mycia samochodu z separatorem brudu

Myjąc samochód, często sięgamy do wiadra z wodą, aby namoczyć gąbkę. Jeśli woda jest zanieczyszczona lub znajdują się w niej pozostałości niewiadomego pochodzenia, łatwo może dojść do porysowania lakieru. Dlatego warto zaopatrzyć się w specjalne wiadro do mycia samochodu z separatorem brudu, który całkowicie eliminuje ten problem. Separator brudu to niewielka, precyzyjnie zaprojektowana część, która skutecznie oddziela zanieczyszczenia od wody. Jest to wygodny i funkcjonalny dodatek, dzięki któremu będziesz myć samochód czystą wodą przez dłuższy czas. W efekcie karoseria będzie idealnie gładka i lśniąca.

Wiadro z separatorem – dlaczego warto?

W naszej ofercie znajdziesz wiadra z separatorami lub bez o podwyższonej odporności na uszkodzenia mechaniczne i środki chemiczne. Tego rodzaju akcesoria są powszechnie wykorzystywane przez osoby profesjonalnie zajmujące się auto detailingiem i renomowane myjnie samochodowe. Separator w wiadrach pełni bardzo ważną funkcję. Jego zadanie polega na oddzieleniu zanieczyszczeń w postaci piasku, żwiru, niewielkich kamyczków i innych drobnych elementów od wody. Do zestawu warto też dokupić specjalistyczną pokrywę, dzięki której unikniesz przypadkowego rozlania wody podczas mycia samochodu.

Wiadro z separatorem – zwróć uwagę na dodatkowe udogodnienia

Dobrze dobrane wiadro z separatorem znacząco ułatwi Ci mycie auta. Dla jeszcze większego komfortu warto zamówić model z poręcznym uchwytem i jednostkami pomiarowymi umieszczonymi wewnątrz pojemnika. Mając takie wiadro, bez problemu wymieszasz koncentrat z wodą w odpowiednich proporcjach. Bardzo ciekawie prezentują się również modele z wielofunkcyjnym separatorem, który może Ci posłużyć jako organizer na produkty do detailingu.

Wiadro do mycia auta z separatorem – funkcjonalne rozwiązanie na

lata

Oferowane przez nas wiadra do mycia auta z separatorem są niezwykle wytrzymałe i trwałe, dzięki czemu możesz z nich wygodnie korzystać przez lata. W asortymencie znajdziesz funkcjonalne modele w bardzo korzystnych cenach. Życzymy udanych zakupów!