Usuwanie Owadów

Aktywne filtry

Usuwanie owadów z karoserii

W letnie i wiosenne dni kierowcy często wybierają się w dłuższe trasy, a wówczas istnieje spore ryzyko, że na karoserii samochodu znajdą mnóstwo pozostałości po owadach. Jeśli nie usuniesz ich od razu, mogą spowodować powstanie mikrouszkodzeń w powłoce lakierniczej. Aby temu zapobiec, użyj profesjonalnego środka do usuwania owadów ze zderzaków, reflektorów, maski, przedniej szyby czy lusterek. W asortymencie posiadamy szeroki wybór wydajnych i łatwych w użyciu preparatów, dzięki którym szybko uzyskasz pożądany efekt.

Usuwanie owadów z karoserii to nie tylko kwestia estetyki

Jeśli na karoserii Twojego samochodu znajduje się dużo pozostałości po owadach, nie czekaj na kolejną wizytę w myjni! Specjaliści zalecają, aby tego rodzaju zabrudzenia usuwać od razu. Późna reakcja może spowodować naruszenie powłoki lakierniczej. Tak powstałe ubytki trzeba będzie ponownie polakierować, co będzie wiązało się z dodatkowymi kosztami. Płyn do usuwania owadów warto mieć zawsze pod ręką. Preparat szybko rozpuszcza resztki po insektach, dzięki czemu bez problemu pozbędziesz się ich z powierzchni lakieru. Po usunięciu owadów Twoje auto znowu będzie czyste i lśniące. Za częstym wykonywaniem tej czynności przemawiają również względy bezpieczeństwa.

Jak działa środek do usuwania owadów z karoserii?

Środek do usuwania owadów jest nie drogi, a przy tym bardzo skuteczny. Tego rodzaju preparaty najczęściej są sprzedawane w opakowaniach z wygodnym dozownikiem. Wybranym środkiem należy spryskać powierzchnię i odczekać kilka chwil. Dobrej jakości formuły rozpuszczają zanieczyszczenia organiczne już w kilkadziesiąt sekund. Preparat zaleca się spłukać myjką ciśnieniową. Po zastosowaniu tego środka nie ma potrzeby mechanicznego usuwania zanieczyszczeń.

Płyn do usuwania owadów – poznaj jego możliwości

Płyny do usuwania owadów z karoserii mają wszechstronne zastosowanie. Z ich pomocą nie tylko pozbędziesz się resztek owadów, ale także usuniesz ptasie odchody i soki z drzew. Zamów preparat już dziś i bądź przygotowany na każdą okoliczność!