APC

Aktywne filtry

APC – uniwersalny środek do czyszczenia samochodu

Profesjonalne czyszczenie samochodu składa się z wielu etapów i wymaga zastosowania co najmniej kilku odmiennych detergentów. Jeśli nie masz czasu na wykonanie wszystkich niezbędnych zabiegów, możesz umyć auto przy użyciu środka APC. Jest to skrót pochodzący od angielskiego zwrotu: All Purpose Cleaner, co w wolnym tłumaczeniu oznacza: uniwersalny środek czyszczący. Preparaty czyszczące APC można bezpiecznie stosować do czyszczenia karoserii, kokpitu, opon, felg, komory silnika, wewnętrznych elementów wykończeniowych oraz tapicerki. Z tego rodzaju preparatów korzystają na co dzień firmy autodetailingowe i profesjonalne myjnie samochodowe.

Jak stosować środek do czyszczenia samochodu APC?

Uniwersalne środki do czyszczenia samochodu APC możesz zamówić w naszym sklepie. Tego rodzaju produkty są sprzedawane w formie koncentratu. Dzięki temu użytkownik może wygodnie dopasować poziom stężenia środka do czyszczonych powierzchni. Preparaty APC miesza się z wodą w odpowiednich proporcjach. Do mycia deski rozdzielczej możesz użyć mocno rozcieńczonej mieszkanki, natomiast do felg będziesz potrzebować bardziej skoncentrowanego środka, który dokładnie usunie wszelkie zabrudzenia.

Kiedy warto sięgnąć po środek APC?

Największą zaletą środków APC jest ich uniwersalne zastosowanie. Z tego względu są często wykorzystywane do przeprowadzenia mycia wstępnego. Koncentraty mogą być z powodzeniem używane zarówno przez amatorów, jak i przez profesjonalistów. Są to bezpieczne środki, które pozwalają sprawnie pozbyć się zabrudzeń, plam i smug z różnych części samochodu.

Zamów kosmetyki czyszczące i zadbaj o wygląd swojego samochodu

Już nie musisz kupować kilkunastu preparatów, aby dokładnie wyczyścić cały samochód! Wystarczy, że zamówisz środek czyszczący APC w formie koncentratu. Z pomocą tego preparatu szybko pozbędziesz się brudu, dzięki czemu Twoje auto będzie czyste i pachnące.