Usuwanie Waterspotów

Aktywne filtry

Usuwanie waterspotów – pozbądź się nieestetycznych plam na

lakierze

Jeśli samochód jest Twoim oczkiem w głowie, to na pewno robisz wszystko, aby na co dzień doskonale się prezentował. Jednak nawet po bardzo dokładnym umyciu auta na powierzchni lakieru mogą znajdować się nieestetyczne ślady po twardej wodzie lub innych osadach mineralnych. Są to tzw. waterspoty. Do ich usunięcia warto wykorzystać profesjonalne preparaty z naszego sklepu. W ofercie znajdziesz specjalne środki czyszczące, szampony o kwaśnym pH, a także odkamieniacze i odrdzewiacze przemysłowe w żelu. Dzięki tym produktom szybko doprowadzisz swój lakier do idealnego stanu.

Jak powstają waterspoty?

Wiesz już mniej więcej, czym są waterspoty, ale czy masz świadomość, jak powstają tego rodzaju zabrudzenia? Osad z wody powoduje, że lakier traci swój blask i nie prezentuje się najlepiej. Ślady po wodzie powstają na skutek jej parowania. Gdy woda jest zanieczyszczona, po jej odparowaniu na powierzchni lakieru pojawia się charakterystyczny osad. Czy każda woda zawiera zanieczyszczenia? Nie każda, jednak to zjawisko jest dosyć powszechne. Waterspoty najczęściej powstają po odparowaniu wody z kranu, z sieci lub z deszczu. Pozostałości po wodzie są twarde i szorstkie. Można je bez problemu dostrzec gołym okiem.

Profesjonalne środki do usuwania waterspotów

Waterspoty możesz spróbować usunąć domowymi sposobami lub zwykłym środkiem czyszczącym. Jednak takie działania często bywają nieefektywne. Znacznie lepsze rezultaty osiągniesz, jeśli zdecydujesz się na użycie profesjonalnych środków do usuwania waterspotów. Takie produkty są bardzo wygodne w użyciu i skuteczne. Wystarczy spryskać lub przemyć brudne miejsce, aby po chwili znowu było gładkie i lśniące. Szeroki wybór preparatów do usuwania waterspotów znajdziesz w naszym sklepie.

Usuń waterspoty i ciesz się idealnie czystą karoserią

Mechaniczne usuwanie waterspotów może przynieść więcej szkody niż pożytku. Zamiast tego, zamów jeden z oferowanych przez nas preparatów i pozbądź się nieestetycznego osadu bez większego wysiłku. W ten sposób zaoszczędzisz czas i pieniądze.