Podaj e-mail, żeby przejść do zakupu i płatności.

Po zakupie otrzymasz cachback czyli zwrot części pieniędzy!

Dane kupującego

Autoryzacja

Ustaw hasło.

Użyj tego hasła oraz swojego adresu e-mail do zalogowania się do aplikacji CashBene w celu wypłaty cashback'u. Więcej informacji otrzymasz mailowo po dokonaniu zakupu.

Jesteś już naszym Użytkownikiem! Podaj hasło.

Twój adres

Dostawa

Płatność

Twoje adresy

Podsumowanie

Przesyłka:

Wartość rabatu:

Razem do zapłaty:

Cashback, który otrzymasz:

Klikając poniższy przycisk akceptuję RegulaminPolitykę prywatności sklepu.

Dodawanie nowego adresu

Dodawanie nowej karty

Wyszukaj paczkomat

status sukces

Sukces

Sprawdź swój email. Zachęcamy również do pobrania aplikacji Cashbene w celu wypłaty swojego cashbacku!

Ponawianie płatności

Podsumowanie

Przesyłka:

Wartość rabatu:

Razem do zapłaty:

Cashback, który otrzymasz:

status niepowodzenie

Płatność się nie powiodła

Spróbuj ponownie lub użyj innej metody płatności.

Foen Carbon Small - perfumy do samochodu

39,89 zł
Brutto
Ilość

Foen Carbon – perfumy Carbon to niezwykle intensywna i zmysłowa propozycja, która całkowicie odmieni klimat wnętrza każdego samochodu, mieszkania i biura. Bliskowschodni klimat bergamotki i różowego pieprzu przechodzi tutaj w rozgrzaną słońcem wanilię oraz aromatyczną skórę, a całość spaja mieszanka przydymionych węglem drzew sandałowych. Zapach ten wprowadzi Cię w stan błogiego relaksu, kojąc Twoje zmysły ciepłem oraz zniewalającą słodyczą.

Nuta bazowa: drzewo sandałowe

Zapach drzewa sandałowego przywodzi na myśl domowe wnętrza – przytulne, bezpieczne i ciepłe. Aromat ten jest bardzo intensywny, słodki i balsamiczny, dlatego też działa uspokajająco i tworzy przyjemną, a zarazem bardzo sensualną atmosferę. Szczególnie w połączeniu z innymi afrodyzjakami, jak piżmo i ambra, którymi wzbogaciliśmy naszą kompozycję.

Nuta serca: skóra

Akordy skórzane należą do nut suchych, które mogą kojarzyć się z zapachem dymu, drewna i tytoniu. Aromat ten postrzegany jest jako bardzo męski, jednak my postanowiliśmy go lekko przełamać dodatkiem wanilii i drewna cedrowego. W ten sposób uzyskaliśmy szlachetną i tajemniczą, ale zarazem bardzo uniwersalną kompozycję.

Nuta głowy: bergamotka

Zapach bergamotki, niezwykle aromatycznego owocu cytrusowego, to kwintesencja ciepła, orzeźwienia i słonecznej radości. Doskonale przełamuje on aromaty drzewne i korzenne, wprowadzając lżejsze akcenty do typowo męskich kompozycji.

Scent Finisher Carbon to idealna propozycja dla każdego, kto chce cieszyć się w swoim samochodzie lub domu przytulną, a jednocześnie pozytywną i energetyczną atmosferą. Daj się ponieść emocjom i wykorzystaj zapach do dopełnienia wnętrza, a efekt końcowy z pewnością Cię oczaruje.

Stosowanie: Aby utrzymać świeży zapach, zalecamy 7 psiknięć dziennie w kierunku odświeżanej powierzchni.

Rozmiar: Small

23 Przedmioty

Specyficzne kody

EAN13
5907811375905