Sonax Xtreme zimowy koncentrat do spryskiwaczy 1L - 1
  • Sonax Xtreme zimowy koncentrat do spryskiwaczy 1L - 1

Sonax Xtreme zimowy koncentrat do spryskiwaczy 1L

13,52 zł
Ilość
Obecnie brak na stanie

Sonax Koncentrat Zimowego Płynu do Spryskiwaczy pomoże Ci zadbać o doskonałą widoczność i czystość szyb zimą. Posiada wysoką zdolność czyszczenia i szybkiego usuwania zabrudzeń bez pozostawiania smug dzięki Smart Dynamics-Technology. 

Specjalnie opracowane, czyszczące związki powierzchniowo czynne o dużej wydajności w krótkim czasie zmniejszają napięcie powierzchniowe wody. Brud jest w ułamku sekundy zwilżany, rozdrabniany i usuwany. Dzięki Smart Dynamics-Technology koncentrat zimowy Sonax czyści szyby szybciej i dokładniej niż płyny tradycyjne.

Jest też bardzo wydajny. Zapewnia optymalną widoczność przy ograniczonej do minimum ilości cykli pracy wycieraczek, co znacznie zmniejsza jego zużycie. 

Koncentrat jest bezpieczny dla innych elementów samochodu. Zawiera glicerynę, która zachowuje elastyczność piór wycieraczek i innych elementów gumowych. Nie powoduje pęknięć naprężeniowych kloszy reflektorów. Zalecany do reflektorów ksenonowych oraz kloszy wykonanych z tworzyw sztucznych, poliwęglanów lub szkła.

Jest absolutnie bezpieczny dla lakieru i tworzyw sztucznych. Zapobiega również zamarzaniu spryskiwaczy i dysz.

Można go stosować w samochodach z dyszami wachlarzowymi!

Koncentrat zimowy Sonax ma teraz nowy, świeży zapach.

 

Jak rozcieńczać zimowy koncentrat do spryskiwaczy Sonax?

Koncentrat należy rozcieńczyć z wodą. Można zastosować wodę demineralizowaną, ale nie jest to konieczne. Dzięki zastosowaniu technologii usuwania osadów wapiennych koncentrat płynu zimowego Sonax można mieszać z wodą wodociągową o różnych stopniach twardości. 

Stopień rozcieńczenia zależy od poziomu ochrony przed zamarzaniem jaki chcemy osiągnąć:

 

Temp. zamarzania płynu  Koncentrat  Woda -10°C 1 2 -20°C 1 1 -30°C 2 1

Specyficzne kody

EAN13
4064700232303