Lista produktów marki Auto Graph

Nazwa Auto Graph to swoista sygnatura złożona pod wieloletnim doświadczeniem w branży automotive. Choć nawet nam trudno w to uwierzyć, na rynku funkcjonujemy już od ponad czterech dekad. Pasja, zaangażowanie oraz ciężka praca, a także otwartość na nowe trendy, pozwoliły nam stworzyć markę, która nie boi się trudnych wyzwań. Taką, pod której sukcesami, już dziś z dumą się podpisujemy, chociaż wiemy, że ona dopiero się rozpędza.

ZNAK

Profesjonalny detailing wymaga zgranego zespołu osób, które idealnie się uzupełniają. Nasze logo jest więc odbiciem wielopłaszczyznowej struktury firmy, na której sukces pracują fachowcy o różnych specjalizacjach. To ukłon w stronę ludzi, którzy są największą wartością marki.

Kształt naszego logotypu przywodzi też na myśl skojarzenia z czymś cennym i wymagającym przemyślanej ochrony. W końcu od lat skoncentrowani jesteśmy na pielęgnowaniu pojazdów, które nie tylko powinny dobrze jeździć, ale też świetnie wyglądać.

JAKIE PRODUKTY AUTO GRAPH MOŻNA ZNALEŹĆ W NASZEJ OFERCIE?

Zapewniamy duży wybór preparatów, które okażą się doskonałym wyborem zarówno dla osób profesjonalnie zajmujących się car detailingiem, jak i amatorów. Znaczną część produktów Auto Graph stanowią szampony samochodowe. W naszej ofercie znajdują się zarówno produkty o neutralnym, jak i kwaśnym odczynie. Tego typu szampony wyróżniają się silnym skoncentrowaniem, dzięki czemu znakomicie sprawdzają się zarówno do mycia, jak i pianowania. W efekcie można skutecznie pozbyć się brudu, a przy tym odtłuścić powierzchnię i nabłyszczyć lakier. Preparaty z kwasami organicznymi są przeznaczone do usuwania osadów mineralnych. Takie produkty są w stanie przywrócić blask oraz intensywny kolor lakierowi.

W asortymencie znajdują się też inne środki Autograph Detailing, w tym płyn do mycia szyb. Taki preparat jest bardzo wydajny i nie pozostawia smug. Dodatkowo wyróżnia się on właściwościami antystatycznymi, przez co ogranicza osiadanie kurzu. Osoby, które chcą przywrócić atrakcyjny wygląd wnętrzu pojazdu, mogą zdecydować się na quick detailer, który nadaje się do wszystkich powierzchni. Można zatem wykorzystać go do czyszczenia tworzywa sztucznego, drewna, weluru, alcantary oraz tekstyliów. Auto Graph ma w swojej ofercie również środki do czyszczenia felg. Wyróżniają się one podwyższoną lepkością, dzięki czemu można łatwo i równomiernie rozprowadzić je na powierzchni. Oferujemy także preparaty do deski rozdzielczej, które tworzą antystatyczną warstwę chroniącą przed zanieczyszczeniami. Tego typu produkty są dostępne w różnych pojemnościach.

Aktywne filtry