Lista produktów marki BenBow

Firma specjalizująca się w produkcji narzędzi pneumatycznych. W szczególności produkują i rozwijają wyposażenie dla lakierni, warsztatów, myjni samochodowych i studiów detailingowych. Benbow to zespół pasjonatów, dla których sprzęt, narzędzia i akcesoria to nie tylko dziedzina pracy, ale i pasja.

Ich przodującym produktem są pistolety natryskowe własnej konstrukcji, które podobnie jak inne ich produkty są wynikiem wieloletnich prac badawczo-rozwojowych we współpracy z najlepszymi warsztatami i lakierniami. Informacje zwrotne od lakierników odegrały kluczową rolę w opracowaniu pistoletów natryskowych, które zostały zoptymalizowane pod kątem wydajności i ergonomii oraz oferują niesamowite rezultaty w atrakcyjnej cenie dla krytyków i testerów produktów.

Oprócz produkcji pistoletów lakierniczych są również producentem szeregu pneumatycznych pistoletów czyszczących oraz innych narzędzi pneumatycznych i ręcznych potrzebnych do dokładnego czyszczenia pojazdów wewnątrz i na zewnątrz.

Klientom oferują produkty najwyższej jakości, nadające się do ciągłej eksploatacji w najtrudniejszych warunkach. Wieloletnie doświadczenie zdobyte na przestrzeni kilku pokoleń, ścisła współpraca z hurtowniami i klientami końcowymi, partnerskie warsztaty, w których miesiącami testują i udoskonalają każdy produkt, sprawiły, że są jednym z głównych producentów w ich kanałach sprzedaży.

Aktywne filtry