Lista produktów marki CARPRO

CARPRO

Nasz sklep detailingowy oferuje akcesoria oraz kosmetyki samochodowe CarPro. Z uwagi na dużą dostępność, atrakcyjny cennik i renomę producenta ta kategoria cieszy się dużym zainteresowaniem. Odkryj bogatą paletę wartościowych produktów koreańskiej marki budowanej od 2009 roku. Dzięki zastosowaniu nanotechnologii i technologii kwarcowej poszczególne artykułu mają opinię innowacyjnych i bardzo skutecznych.

Odświeżacze powietrza

Firma jest producentem odświeżaczy powietrza, które powstają przy zastosowaniu opatentowanej, zastrzeżonej technologii powoli uwalniającej zapach, co wydłuża czas utrzymywania się świeżości wewnątrz auta.

Przydatne akcesoria CarPro

W sklepie detailingowym detailing-house.pl z bogatego katalogu dodatków i akcesoriów CarPro zamówisz m.in.:

aplikatory,

taśmy maskujące,

ściereczki i mikrofibry,

breloki,

rękawiczki mikrofibrowe i wełniane.

Atrakcyjny cenowo zestaw przemyślanych pod kątem funkcjonalności dodatków doskonale sprawdza się w każdym warsztacie i garażu.

KOSMETYKI SAMOCHODOWE CARPRO

Sprawdź tę kategorię, jeśli szukasz skutecznie i trwale działających kosmetyków samochodowych CarPro. Dzięki poszczególnym preparatom z łatwością oczyścisz wewnętrzną i zewnętrzną stronę pojazdu. Dogłębne mycie powierzchni, usuwanie wszelkiego rodzaju zabrudzeń i długotrwale utrzymujący się efekt wizualny stanowią najważniejsze atuty wyselekcjonowanych przez nas produktów koreańskiej firmy.

Przy poszczególnych artykułach umieściliśmy opis dotyczący zastosowania i największych atutów. Dbamy o to, żeby każdy klient łatwo i szybko dotarł do preparatów, które odpowiadają na indywidualne lub firmowe zapotrzebowanie. Środki ze sklepu detailingowego należy rozprowadzać zgodnie z przeznaczeniem i wskazówkami firmy CarPro. Dzięki nim efekt czystości i blasku uzyskuje się szybko, ale na długo.

Aktywne filtry