Lista produktów marki Cartec

Cartec od ponad 35 lat opracowuje produkty do czyszczenia, ochrony i polerowania samochodów i pojazdów. Kierując się pasją do innowacji, dążeniem do najwyższej jakości i indywidualnej obsługi, Cartec stał się jednym z największych dostawców profesjonalnych produktów do pielęgnacji samochodów.

Wszystkie produkty Cartec są opracowywane w ich własnym laboratorium i produkowane w nowoczesnej fabryce w Holandii. Produkty są obecnie dostępne w ponad pięćdziesięciu krajach. Ich misją jest oferowanie możliwie najlepszych doświadczeń związanych z pielęgnacją samochodu każdemu użytkownikowi końcowemu na świecie.

CARTEC AUTO COSMETIC – JAKIE PRODUKTY MOŻNA ZNALEŹĆ W NASZEJ OFERCIE?

Produkty marki Cartec mogą być z powodzeniem stosowane zarówno przez profesjonalistów, jak i amatorów, którzy zajmują się car detailingiem w domowym zaciszu. W naszej ofercie znajduje się duży wybór akcesoriów oraz różnego rodzaju środków czyszczących. Proponujemy m.in. praktyczne gąbki, które wyróżniają się bardzo dobrą chłonnością, a przy tym są w pełni bezpieczne dla powierzchni (nie zarysują jej). Aby pozbyć się uporczywych zabrudzeń, które zdążyły już głęboko się osadzić, rekomendujemy „magiczną” gąbkę. Dużą popularnością cieszy się też uniwersalny środek czyszczący od Cartec Auto Cosmetic. Nadaje się on zarówno do wykładzin oraz tapicerki, jak i wewnętrznych plastików. W efekcie można skutecznie pozbyć się brudu oraz tłustych plam. Polecamy również preparaty do usuwania smoły i kleju.

W ofercie znajduje się też zasadowy preparat do mycia felg oraz kołpaków. Taki produkt doskonale radzi sobie z usuwaniem metalicznych osadów oraz zanieczyszczeń drogowych. Za jego pomocą można także pozbyć się osadów po pyle hamulcowym. Cartec kosmetyki samochodowe ma w swoim asortymencie również wiele inne preparatów. Dostępny jest m.in. płyn do usuwania owadów z lakieru, który jest też w stanie zniwelować soki z drzew, środek do mycia silnika, który doskonale usuwa olej i pozostałości smarów oraz preparat do mycia szyb o bardzo dobrych właściwościach odtłuszczających. Proponujemy także silnie skoncentrowaną pianę aktywną do usuwania silnych oraz tłustych zabrudzeń. Taki produkt nadaje się zarówno do mycia wstępnego, jak i zasadniczego. Inne preparaty Cartec Auto Cosmetic dostępne w naszym sklepie to m.in. szampony samochodowe, odświeżacze powietrza, pasty polerskie, woski i wiele innych.

Aktywne filtry