Lista produktów marki Colourlock

Colourlock to środki do czyszczenia, konserwacji i renowacji skór. Firma specjalizuje się w produkcji profesjonalnych środków do czyszczenia, konserwacji i renowacji tapicerek skórzanych. Dzięki ich zastosowaniu Twoje meble i odzież ze skóry odzyskają świetną kondycję i dobry wygląd. Polecamy w szczególności serię produktów do wykonywania samodzielnych napraw tapicerek samochodowych i meblowych.

JAKIE PRODUKTY COLOURLOCK MOŻNA ZNALEŹĆ W NASZEJ OFERCIE?

W asortymencie znajduje się duży wybór akcesoriów i preparatów dla profesjonalistów oraz amatorów. Proponujemy m.in. różnego rodzaju gąbki, szczotki oraz pady. Znaczną część oferty stanowią Colourlock kosmetyki przeznaczone do skóry. Proponujemy np. środki czyszczące do skór gładkich, które doskonale radzą sobie z usuwaniem plam oraz zabrudzeń i nie stwarzają ryzyka wycierania farby czy uszkodzenia powierzchni. Dobrze sprawdza się też mleczko pielęgnujące, które jest przeznaczone do gruntownej konserwacji skóry. Taki produkt jest szczególnie polecany do mocno lub umiarkowanie zużytych tapicerek.

W naszej ofercie znajdują się także inne kosmetyki Colourlock, w tym impregnaty do tkanin. Dzięki nim można skutecznie zabezpieczyć powierzchnię przed działaniem wody. Ponadto proponujemy zestaw do zabezpieczenia kierownicy, który składa się ze środka konserwującego oraz szmatki nasączonej środkiem czyszczącym. Oprócz tego dostępne są utrwalacze do skór gładkich, które zabezpieczają wcześniej naniesioną farbę, sztyfty do usuwania śladów po długopisie, rozpuszczalniki i wiele innych preparatów.

Aktywne filtry