Lista produktów marki Diament

Diament jest producentem wyjątkowych perfum i zawieszek zapachowych do samochodu. 18 unikatowych kompozycji spełnia oczekiwania każdego kierowcy.

Diament jest polskim dystrybutorem produktów Precious Diamond Cargo. Firma istnieje od 1995 roku, od samego początku proponując nowatorskie podejście do zapachów samochodowych. Każdy produkt jest wytwarzany z najwyższą dbałością o szczegóły.

Wszystkie kompozycje są przyjemne lub intrygujące, a do tego trwałe. Szeroka oferta zawiera zarówno słodkie, jak i odświeżające czy intensywne zapachy. Do tego są znacznie bardziej wydajne niż klasyczne zawieszki czy odświeżacze.

Chociaż zapachy samochodowe Diament pachną jak najlepsze, ekskluzywne perfumy, są dostępne w bardzo przystępnych cenach. Nieduży wydatek może sprawić, że Twoje auto będzie zadbane pod każdym względem.

Diament zapachy samochodowe zostały skomponowane w taki sposób, by odpowiadały najróżniejszym gustom i preferencjom. Jedni wolą przecież mocne doznania, a inni – delikatne, subtelne wonie. Każdy kierowca z pewnością znajdzie najbardziej przyjemny dla siebie aromat.

W szerokiej ofercie aż osiemnastu wariantów można znaleźć np. słodką, neutralną wanilię, orzeźwiające owoce, zachwycające kwiaty, a także intrygujące zioła, drewno itp. Wśród nich są naprawdę zróżnicowane propozycje. Każdy wariant był długo testowany, tak by stworzyć najlepiej odbieraną kompozycję.

Badania konsumenckie wykazały, że produkty podobają się zarówno mężczyznom, jak i kobietom. Wiele z nich jest także bardzo uniwersalnych, więc zostaną docenione przez każdego, kto wsiądzie do Twojego samochodu. Codzienna jazda w takich warunkach to sama przyjemność!

Ekskluzywne zapachy samochodowe Diament są skomponowane zupełnie tak, jak prawdziwe perfumy. Wyjątkowe nuty są dostępne w dwóch formach: jako zawieszki zapachowe oraz aerozol. Oba warianty dają równie wyczuwalne efekty, a także są przy tym dyskretne dzięki niewielkim rozmiarom opakowań. Z powodzeniem wystarczają na kilka miesięcy użytkowania.

Wypielęgnowany samochód jest wizytówką jego właściciela. Dbałość o zewnętrzne części jednak nie wystarczy – pozytywny efekt dopełni czyste oraz pachnące wnętrze. Spraw, żeby każda jazda autem była przyjemnością, zarówno dla Ciebie, jak i twoich pasażerów! Wybierz piękne, wyjątkowe, przyjemne zapachy Diament!

Aktywne filtry