Lista produktów marki Gyeon

Oferujemy akcesoria i kosmetyki do samochodu Gyeon – południowokoreańskiej marki z branży detailingowej, której produkty są stosowane już w ponad 90 państwach na 6 kontynentach. Dynamiczny rozwój firmy jest efektem unikatowego podejścia do każdego etapu produkcji – od projektu i składu, przez jakościowe wykonanie, po interesujące opakowanie czy działalność marketingową. Azjatyckie przedsiębiorstwo pełni rolę branżowego innowatora, korzystając ze wsparcia ośrodków badawczych, a nasz sklep internetowy jest miejscem, w którym znajdziesz wyselekcjonowane, oryginalne produkty Gyeon w atrakcyjnej cenie i z szybką dostawą do domu lub warsztatu.

GYEON – WYSOKOJAKOŚCIOWE KOSMETYKI SAMOCHODOWE

Marka Gyeon specjalizuje się m.in. w ceramicznych powłokach. Dzięki ich zastosowaniu auta można myć rzadziej i jednocześnie wciąż cieszyć się ich pięknym wyglądem. Dużym zaufaniem wśród fachowców cieszy się też glinka, która służy do usuwania nawet najtwardszych zabrudzeń. W warsztacie detailingowym warto postawić na przydatne, wygodne rozwiązania w rodzaju ręczników, rękawic, lamp inspekcyjnych i szczotek do polerowania.

Oferta składa się też z preparatów do wnętrz, które gwarantują odświeżenie i są przy tym bezpieczne dla każdego rodzaju powierzchni. Z pomocą kosmetyków do samochodów Gyeon wyczyścisz karoserię, tapicerkę (również skórzaną), felgi czy szyby. Usuniesz tłuszcz, plamy mineralne czy trwałe zabrudzenia. Wystarczy przejrzeć zawartość niniejszej kategorii i wybrać preparaty, które nadają blask autom, a uzyskany dzięki nim efekt utrzymuje się przez dłuższy czas.

Aktywne filtry