Lista produktów marki Koch Chemie

Obecność na rynku od 1968 r. najlepiej świadczy o jakości chemii samochodowej Koch Chemie. Budowane od pokoleń doświadczenie przekłada się na najwyższe standardy produktów sygnowanych niemiecką marką, której oferta ma charakter kompleksowy i obejmuje wszystkie niezbędne artykuły do całościowego zadbania o design i wygląd pojazdu.

Dostępna w naszym asortymencie chemia samochodowa Koch Chemie składa się m.in. z wosków, szamponów, płynów, past i innych preparatów przeznaczonych do każdego elementu auta. Możesz liczyć na wysoką skuteczność i bezpieczeństwo działania, czego potwierdzeniem są liczne certyfikaty, którymi produkty zostały objęte po przejściu dokładnych testów.

Wśród oferowanych w naszym sklepie wyrobów poza chemią samochodową Koch Chemie znajdują się również akcesoria przeznaczone do detailingu i mycia pojazdu. Różnego rodzaju, pasty i gąbki polerskie umożliwiają precyzyjną pracę, są wygodne w użytkowaniu i trwałe, dlatego cieszą się dużą popularnością wśród klientów. Polecamy je do zastosowania zarówno prywatnego, indywidualnego, jak i w profesjonalnych firmach detailerskich.

Aktywne filtry