Lista produktów marki Soft99

W tej kategorii zebraliśmy imponującą liczbę akcesoriów do pielęgnacji samochodów cenionej marki Soft99. Oferujemy skuteczne preparaty do usuwania zabrudzeń w formie aerozoli i płynów, a także inne kosmetyki samochodowe – woski, spreje zapobiegające parowaniu szyb, odtłuszczacze, które umożliwią zachowanie czystości na zewnątrz i wewnątrz pojazdu. W naszej ofercie można znaleźć również przydatne akcesoria, takie jak gąbki czy ściereczki.

SOFT99 – LIDER W PIELĘGNACJI POJAZDÓW

Materiały, z których tworzone są samochody, wymagają specjalistycznej pielęgnacji. Tylko użycie profesjonalnych środków pozwala na utrzymanie pojazdu w doskonałym stanie, bo poradzą sobie ze specyficznym rodzajem zanieczyszczeń i są przyjazne dla delikatnych powierzchni. Chcąc fachowo zadbać o swój samochód, warto postawić na produkty Soft99, ponieważ to gwarancja najwyższej jakości. Wyroby dostępne w ofercie zostały stworzone z myślą o usuwaniu nawet najtrudniejszych zabrudzeń.

Artykuły przeznaczone do pielęgnacji zewnętrznej przywracają blask felg czy głębię lakieru i pokrywają elementy delikatną warstwą ochronną oraz hydrofobową. Kosmetyki Soft99 są niezastąpione przy dbaniu o wygląd często użytkowanych aut. Preparaty do wewnątrz pozwalają na wyczyszczenie środka pojazdu, spowalniając ponowne osadzanie się kurzu i pozostawiając po sobie przyjemny zapach świeżości.

Marka Soft99 stawia na ciągły rozwój, o czym świadczy fakt, że wypuściła linię modnych i wygodnych ubrań. W naszym sklepie dostępne są m.in. bluzy, które wyróżniają się oryginalnym stylem i wysokim komfortem użytkowania. To ciekawe poszerzenie oferty producenta preparatów do pielęgnacji samochodów.

Aktywne filtry